Nazareth zagra w Warszawie

Nazareth

NAZARETH na jedynym koncercie w Polsce! 11 października 2015 - Warszawa, Progresja Music Zone


 
Zespół założony w 1968 roku - Nazareth powraca do Polski, tym razem na jedyny koncert w warszawskiej Progresja Music Zone. Ponad 45 lat na scenie, ponad 60 milionów sprzedanych płyt, tysiące koncertów to sukcesy jednego z najważniejszych zespołów w historii rocka.


“Changing Times” bo pod tym szyldem odbędzie się jesienią duża europejska trasa to klasyczny koncertowy show Nazareth, wzmocniony nowym wokalistą, Carlem Sentance, który zajął miejsce Dana McCafferty. 54 letni Sentance to doświadczony frontman, który nie tylko przewodził takim zespołom jak Krokus czy Tokyo Blade, ale również występował z tak znakomitymi muzykami jak Geezer Butler (Black Sabbath), Paul Chapman (UFO), Vinny Appice (Dio, Black Sabbath), czy Don Airey (Deep Purple).


Na tegorocznej trasie zespół na pewno zaprezentuje takie klasyki jak “This Flight Tonight”, “Holy Roller”, “Dream On” czy “Love Hurts”, ale również nowe kompozycje, bo mimo imponującego stażu Nazareth nie zamierza oglądać się za siebie i pracuje nad kolejnym premierowym materiałem.


 
11.10.2015 (niedziela)
NAZARETH
+ Luke Gasser
+ Traffic Junky
WARSZAWA
Progresja Music Zone
ul. Fort Wola 22
start 18:00

 
Bilety w cenie 120 zł w przedsprzedaży (140 zł w dniu koncertu) dostępne w klubie, na stronie organizatora (www.piosenka-plus.pl) oraz w sieciach Empik, Saturn, Media Markt

 

http://www.nazarethdirect.co.uk
http://www.piosenka-plus.pl

 
Współpracujemy z: