Bars & Melody powraca do Polski !!!

Bars & Melody powracają do Polski. Ukochany przez młodzież zespół wystąpi już w kwietniu i maju w naszym kraju. Bilety trafią do sprzedaży w piątek 7 grudnia.

 

 

 

Bars & Melody w Polsce !!!
Choke Tour 2019 Poland

Bars and Melody – ukochany przez polską publiczność młodego pokolenia zespół wraca z koncertami do Polski. W ramach trasy „Choke Tour 2019” artyści odwiedzą 9 polskich miast. Dla wszystkich fanek i fanów zostały przygotowane specjalne bilety Meet and Greet, spotkania z muzykami oraz niesamowita ilość pozytywnej, koncertowej energii.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 7 grudnia a ich ilość jest mocno ograniczona.

Platinum VIP Ticket:  599zł – tylko 15 sztuk na każde wydarzenie.

Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia i spotkania z zespołem między godziną 15.00-16.00. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięków, jak również dostają specjalne zespołowe pamiątki: zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

Regular VIP Ticket: 399zł – ilość ograniczona.

Oprócz wstępu na koncert Regular VIP uprawnia do wcześniejszego wejścia między godziną 16.00-18.00. Posiadacze tego pakietu dostaną zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat zespołu. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

General Ticket: 99zł

Bilet zwykły uprawnia do wejścia od godziny 18.00 oraz udziału w koncercie.

Sprzedaż rusza za pośrednictwem systemu ebilet w piątek 7 grudnia o godzinie 12.00:
http://www.ebilet.pl

W związku z licznymi, dodatkowymi pytaniami informujemy również:

1. Bilety będzie można kupić na stronie internetowej ebilet.pl oraz w punktach sprzedaży współpracujących z ebilet dostępnych na stronie https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy/

Bilety nie będą dostępne w Empikach. (Ale będą w Media Markt)

2. Zdjęcia z zespołem w ramach Platinum VIP i Regular VIP będą wykonywane Waszymi komórkami/aparatami przez osobę z ekipy zespołu.

3. Nie ma ograniczeń co do filmowania i robienia zdjęć w czasie Platinum VIP i Regular VIP.

4. Osoby z Platinum VIP spędzają czas zespołem od 15:00 do 16:00, w tym rozmawiają, oglądają soundcheck i robią z nimi zdjęcie. (Oraz dostają gadżety: opaska VIP, smycz, plakietka, plakat) Jest to odpowiednik Meet and Greet.

5. Osoby z Regular VIP będą wchodzić od 16:00 do 18:00, żeby zrobić sobie jedynie zdjęcie z zespołem. (Oraz dostają gadżety: opaska VIP, smycz, plakietka, plakat) Biletów tych jest dużo więcej, dlatego nie będzie czasu na rozmowę, która jest możliwa z Platinum VIP.


OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.
Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać oświadczenie opiekuna.

 


Bars & Melody
Choke Tour 2019


24 kwietnia: Rzeszów, Pod Palmą
25 kwietnia: Czechowice Dziedzice, Chacharnia
26 kwietnia: Kraków, Studio
27 kwietnia: Warszawa, Mała Warszawa
28 kwietnia: Bydgoszcz, Kuźnia
30 kwietnia: Gdańsk, Stary Maneż
12 maja: Poznań, U Bazyla
14 maja: Wrocław, A2
15 maja: Zabrze, Wiatrak
Współpracujemy z: