Ray Wilson - zmiana miejsca koncertu

Ray Wilson

Informujemy, że czwartkowy koncert Raya Wilsona w Krakowie odbędzie się bez dodatkowych komplikacji. Z przyczyn technicznych zmieniło się tylko miejsce. Bilety pozostają dalej w sprzedaży.

 

 

UWAGA:


Organizator informuje, że nastąpiła zmiana miejsca koncertu – na równie dobre i wyważone akustycznie i mieszczące się w ścisłym centrum Krakowa. Koncert odbędzie się w zaplanowanym terminie (06.10.2016r.) w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
przy ulicy Konopnickiej 26.

Wszystkie bilety zachowują ważność.

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową.

W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“. W marcu 2010 r. zespół GENESIS został przyjęty do słynnego „Rock’n‘Roll Hall of Fame“ jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów.

Artysta od ponad 4 lat związany jest z Polską, gdzie obecnie mieszka. W międzyczasie był uczestnikiem koncertu zorganizowanego z okazji objęcia przez Polskę Prezydencji w UE. Jego występ otwierał UEFA EURO 2012 Fanzone w Warszawie (koncert zobaczyło ponad 100 000 widzów). Ray Wilson jest założycielem i fundatorem działającej w Poznaniu Fundacji Raya Wilsona.


Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na:

Ticketpro:
http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/1914240-ray-wilson-bilety.html


Eventim:
http://www.eventim.pl/ray-wilson-krakow-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1725199%248728542&jumpIn=yTix&kuid=525992&from=erdetaila

Biletin:
http://www.biletin.pl/pl/koncert/ray-wilson-krakow-2016/4590/bilety.html

KupBilecik:
http://www.kupbilecik.pl/impreza-13097-ray.wilson.krakow.html

Cinematographer Productions:
http://cinepro.pl/page/bilety

                                                                     

Więcej informacji:

www.cinepro.pl

 
Współpracujemy z: