Ray Wilson w Krakowie !!!

Ray Wilson

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich wystąpi 6 października w Krakowie.

 

 

 

 

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową.


W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“. W marcu 2010 r., zespół GENESIS został przyjęty  do słynnego „Rock’n‘Roll Hall of Fame“, jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów.


Artysta od ponad 4 lat związany jest z Polską gdzie obecnie mieszka. W międzyczasie był uczestnikiem koncertu zorganizowanego z okazji objęcia przez Polskę Prezydencji w UE. Jego występ otwierał UEFA EURO 2012 Fanzone w Warszawie (koncert zobaczyło ponad 100 000 widzów). Ray Wilson jest założycielem i fundatorem działającej w Poznaniu Fundacji Raya Wilsona.

Bilety kolekcjonerskie dostêpne w klubie  oraz u organizatora:
koncerty@cinepro.pl

Bilety w sprzeda¿y elektronicznej dostêpne na:

Ticketpro:
http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/1914240-ray-wilson-bilety.html

Eventim:
http://www.eventim.pl/ray-wilson

Biletin:
http://www.biletin.pl/pl/koncert/ray-wilson-krakow-2016/4590/bilety.html

KupBilecik:
http://www.kupbilecik.pl/impreza-13097-ray.wilson.krakow.html
Cinematographer Productions:
http://cinepro.pl/page/bilety

                                                                     

 

 

 
Współpracujemy z: