Eric Sardinas and Big Motor na trzech koncertach w Polsce !!!

Eric Sardinas

Eric Sardinas - bluesman i gitarzysta rockowy wystąpi w listopadzie z zespołem Big Motor na trzech koncertach w Polsce. Amerykański gwiazdor rozpocznie tournee po Polsce 17 listopada.

 

 

Już w połowie listopada amerykański bluesman i gitarzysta rockowy – Eric Sardinas odwiedzi w Polsce trzy miasta. Urodzony w 1970 roku na Florydzie artysta, słynie z niesamowitego rzemiosła oraz scenicznej charyzmy.

Na gitarze zaczął grać w wieku 6 lat. Jego muzycznymi inspiracjami stali się tacy artyści jak Charlie Patton, Bukka White, Big Bill Broonzy, Elmore James i Muddy Waters.

Początki dynamicznej kariery Sardinasa sięgają roku 1990 – kiedy to młody bluesman przyjechał do Los Angeles, by grać na ulicach miasta. Było to preludium do założonej później grupy – Eric Sardinas Project.

Pierwszy album Sardinasa „Treat Me Right” ukazał się w roku 1999. W latach 2001 oraz 2005 artysta ze swoim zespołem ruszył w światowe tournée, supportując Steve’a Vaia.

 

 

Bilety dostępne w klubach, sieciach sklepów Empik, Saturn i Media Markt oraz za poœrednictwem portali:

Ticketpro:
http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/1922014-eric-sardinas-bilety.html

Eventin:
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=841639&includeOnlybookable=true&xtmc=eric_sardinas&xtnp=1&xtcr=1

Biletin:
http://www.biletin.pl/pl/search,events.html?query=sardinas

KupBilecik:
http://www.kupbilecik.pl/baza-2205-eric.sardinas.html

Cinematographer Productions:
http://cinepro.pl/page/bilety

                                                                    
Współpracujemy z: