Uriah Heep - już w grudniu powraca do Polski !!!

Uriah Heep

Cinematographer Productions ma  ogromny zaszczyt powiadomić, że po wspaniałych koncertach w Warszawie i Krakowie, które odbyły się w listopadzie ubiegłego roku – weterani Hard Rocka powracają do Polski początkiem grudnia.

 

 

Malownicze i charyzmatyczne Uriah Heep wystąpi w porywającym i niesamowitym show. Grupa kierowana od 1968 roku przez założyciela i gitarzystę Micka Boxa z dekady na dekadę kształtowała muzyczne schematy, zacierała granice oraz łamała stereotypy. Swoją twórczością wychodziła na barykady i zacierała bariery - torując sobie zasłużenie miejsce w tak zwanej wielkiej czwórce hard rocka.

Posiadają na swoim koncie dziesiątki utworów stanowiących kanon muzyki rockowej. Ich występy kipią żywiołowością i choć Panowie spędzili ze sobą na światowych scenach tysiące koncertów - chemii między nimi nie brakuje.

Lady in Black, July Morning, Easy Livin, Gypsy, Rainbow Demon, Free And Easy… wymieniać by można długo a litania tytułów to recepta na udany koncert. Tym bardziej, że większość twórczości Uriah Heep to same rockowe killery.

W ciągu trzech wieczorów Uriah Heep wystąpią w Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży i przez krótki czas pozostaną w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.


Uriah Heep + special Guest:

02.12.2016 – Katowice, Mega Club
03.12.2016 – Poznań, Klub Eskulap
04.12.2016 – Gdańsk, Klub B90

Ceny biletów wynoszą:
90 zł – przedsprzedaż do 31.08.2016
110 zł  - od 01.09.2016
130 zł – w dniu koncertu


Bilety kolekcjonerskie dostępne w klubach  oraz u organizatora:
koncerty@cinepro.pl

Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na:

Cinematographer Productions:

http://cinepro.pl/page/bilety

Ticketpro:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1663370-uriah-heep.html

Eventim:
http://www.eventim.pl/uriah-heep

Biletin:
http://www.biletin.pl/pl/koncert/uriah-heep/3690/bilety.html

KupBilecik:
http://www.kupbilecik.pl/baza-1583-uriah.heep.html

 


 

Współpracujemy z: