Festiwal Legend Rocka - po raz 10 emocje sięgną zenitu !!!

Dolina Charlotty

Już w lipcu i sierpniu malutkie Strzelinko pod Słupskiem wypełni się tysiącami ludzi w skórach, opaskach i rockowych naszywkach.

 

 

Festiwal Legend Rocka, to wydarzenie, które na fetsiwalowej mapie świata jest znane i cieszy się ogromną renomą. Miejsce, klimat i niezwykła pasja Mirka Wawrowskiego (właściciela Doliny Charlotty) sprawiły, że wydarzenie przez lata nabierało rozmachu i urosło do rangi wręcz "boskiej".

I coś z pierwiastka "boskiego" znajduje się w tym miejscu, bo jak do żadnej krainy, wyjeżdżając z Charlotty z poprzedniej edycji festiwalu już się za nią tęskni i wyczekuje powrotu za rok. 

Do tej pory na deskach ciągle rozrastającego się amfiteatru wystąpiła czołówka światowego rocka. Z najbardziej barwnych i nie pozwalających uciec z głowy występów nalężą chociażby:

Alice Cooper i jego Horror Show

czarodziejski występ Uriah Heep

prog-rockowy Fish

 

Ian Anderson i Jethro Tull

Wishbone Ash

Deep Purple

Nazareth

 

Carlos Santana

 

Robert Plant


 

Oczywiście lista osobistości Doliny Charlotty nie kończy się tak, po prostu. Dalej należy wymienić Bonnie Tyler, Arthura Browna, Budgie, Focus, Erica Burdona, Nicka Sampera, UFO, Procol Harum, Colosseum, ZZ Top. Na deskach amfiteatru wystąpił również Paul Rodgers, Ray Manzarek And Robby Krieger of The Doors oraz Bob Dylan.

W tym roku Festiwal obchodzi swoje dziesięciolecie a koncertowe wrażenia z pewnością rozgrzeją wszyskich do czerwoności.

Line-up 10 Festiwalu w Dolinie Charlotty przedstawia się następująco:

 

7 lipca 2016 - Kasia Kowalska / Suzi Quatro

8 lipca 2016 - Carlos Santana

25 lipca - Marillion

26 lipca Deep Purple

5 sierpnia - The Sisters Of Mercy

6 sierpnia - Whitesnake

 
Współpracujemy z: