Pszczyna znowu z projektem ministerialnym !!!

Cinematographer Productions wraz z Miejsko - Powiatową Biblioteką publiczną w Pszczynie znalazły się w zaszczytnym gronie jednostek z całej Polski, które w tym roku będą realizować projekty ministerialne.

 

 

Prezes Zarządu Cinematographer Productions – Mirosław Kozik komentuje w dniu ogłoszenia wyników – już potwierdzone i pewne informacje.

Kiedy rok temu wymyśliliśmy w Pszczynie projekt promocji biblioteki założyliśmy na wstępie, że jeżeli wszystko się uda, to perspektywicznie będzie to zadanie cykliczne. Rok temu udało się wszystko. Począwszy od pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku, poprzez realizację oraz procedurę sprawozdawczą w której Cinematographer Productions wypadło znakomicie.  Zaangażowanie jednostek realizujących zadanie w roku ubiegłym wykazało profesjonalizm w realizacji projektu oraz przyniosło zakładane cele i rezultaty.  

Myślę, że dzisiejsza informacja wskazuje na dobrą kondycję pszczyńskich jednostek oraz wartości jakie wnoszą w obszar przestrzeni publicznej osoby związane z realizacją tego typu zadań.

Już w poniedziałek ruszamy z realizacją projektu. Najważniejszą jego cechą jest przypomnienie różnym grupom społecznym – jak ważna jest nadal  w naszym życiu książka– ta papierowa, różniąca się „w dotyku” i „zapachu” od e-booka w naszych telefonach czy komputerach.

 

Przypominamy, że zeszłoroczna odsłona projektu zakończyła się wielkim podsumowaniem oraz galą wręczenia nagród. W tym dniu podczas "Święta Biblioteki" przygotowaliśmy szereg atrakcji kulturalno artystycznych. Dokładny program tegorocznego zadania przedstawimy już w najbliższy poniedziałek. Tymczasem przypominamy zeszłoroczne "Święto Biblioteki".

http://rozrywka.pless.pl/39854-swieto-biblioteki-salsa-i-zespol-kruk
Współpracujemy z: