Wishbone Ash - trasa była magiczna !!!

W ramach długo wyczekiwanej tegorocznej trasy, Panowie z legendarnego Wishbone Ash dali w naszym kraju trzy koncerty. Było wspaniale.

 

 

Trasa rozpoczęła się w Krakowie w piątek 12 lutego. Publiczność, która przybyła do Klubu Kwadrat została rozgrzana przez lokalne trio - Cinemon. Cóż tu wiele pisać - bramy otworzyły się punktualnie o 19.00 a już parę minut po 21.00 na scenie pojawili się weterani ze swoimi gitarami. Bezcenna była reakcja publiczności, która przed i po każdym zagranym utworze dawała do zrozumienia, że muzyka Wishbone Ash to to, co kochają najbardziej.

Po zakończeniu koncertu muzycy nie dali wytchnienia swoim wiernym fanom. Oblegane stoisko z koszulkami, płytami i innymi gadżetami zostało wzbogacone w osoby samych artystów. Skoro w Krakowie było tak pięknie, wszyscy mogli spodziewać się jednego, że w Warszawie i Bydgoszczy będzie równie magicznie. I było !

Trasa Wishbone Ash dowiodła jednego - że miłośc do muzyki, profesjonalizm i rewelacyjne podejście nie jest zależne od wieku. To była prawdziwa radość gościć zespół tak skromny a zarazem tak wielki i ważny dla muzyki rockowej na całym świecie.
Współpracujemy z: