Jaromir Nohavica - Opera Leśna

Cinematographer Productions z ogromna radością ogłasza powrót legendarnego Jaromira Nohavicy do Polski.

 


3 lipca w Operze Leśnej w Sopocie wystąpi legenda czeskiej piosenki poetyckiej, Jaromir Nohavica. Bilety są już dostępne w sprzedaży a ich ceny kształtują się pomiędzy 60 a 100zł Chociaż czasu do koncertu jest wiele, najlepsze miejsca znikają z mapy dostępnych biletów.

Organizatorem imprezy jest Cinematographer Productions.

Bilety można nabyć za pośrednictwem systemu biletowego organizatora:

http://cinepro.pl/page/bilety

 

za pośrednictwem systemu Opery Leśnej:

http://operalesna.interticket.pl/program/jaromir-nohavica-1563/4799

w systemie biletowym Ticketpro:
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/26343/jaromir-nohavica

Piosenki Nohavicy mają bardzo różny charakter. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni. Początkowo pisał teksty dla innych wykonawców. Zasłynął w tamtych czasach głównie piosenką Lásko, voníš deštěm (Miłości, pachniesz deszczem) dla Marii Rottrovej. Dopiero od 1982 roku, namówiony przez przyjaciół, zaczął sam wykonywać swoje utwory. Od tej pory stał się popularnym wykonawcą, a od lat 90 jest stale w czołówce najpopularniejszych czeskich pieśniarzy.  


W Polsce pieśniarz cieszy się nie mniejszą popularnością niż w swojej ojczyźnie. Świadczyć o tym może płyta "Świat według Nohavicy" w polskim tłumaczeniu i wykonaniu polskich artystów, która niedługo po publikacji pokryła się złotem.

 


3 lipca 2016
Opera Leśna - Sopot

Otwarcie bram: 20.00
Rozpoczęcie koncertu: 21.00
Szczegółowe informacje:
www.cinepro.pl

 
Współpracujemy z: