Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade

Cinematographer Productions zaprasza na koncert Wojciecha Waglewskiego, który wystąpi wraz z Fiszem i Emade.

Waglewski Fisz Emade
22 kwietnia 2016r.
Klub „Chacharnia”, C.H. Stara Kablownia, Czechowice Dziedzice

Koncert: 20.00
Bramy: 19.00

Bilety: 40zł przedsprzedaż / 55zł w dniu koncertu
Bilety dostępne są na:
http://cinepro.pl/page/bilety

oraz:

https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/25536/waglewski-fisz-emade

http://www.biletin.pl/pl/koncert/waglewski-fisz-emade-czechowice-dziedzice-2016/4134/bilety.html#tickets

http://www.kupbilecik.pl/impreza-10161-waglewski.fisz.emade.czechowice.dziedzice.html

Po 5-ciu latach od wydania platynowej „Męskiej Muzyki” z nowym albumem powrócił projekt Waglewski Fisz Emade. Płyta „Matka, Syn, Bóg” ukazała się 25 października 2013 i bardzo szybko trafiła na czołowe miejsca list sprzedaży. Kilka dni po premierze singiel promocyjny pt. „Ojciec” trafił na #1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego! Album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji.
Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski - instrumenty smyczkowe.

Wojciech Waglewski o płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”.

„Ojciec” na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ROTYmNckBCw
Zapowiedź albumu na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3o6uGa4jW-E

 

 
Współpracujemy z: