Pożegnanie dzieciństwa już w sobotę

Fish

Były lider Marillion i autor przeboju „Kayleigh” wystąpi w Krakowie już w najbliższą sobotę. Sobotni koncert to efekt zastępczy odwołanego w Bielsku Białej wydarzenia z 11 listopada tego roku.

 

Podobno Polska to jego jeden z ulubionych krajów. Przy każdej nadarzającej się okazji koncertuje nad Wisłą. Derek William Dick – jak naprawdę nazywa się Fish – tym razem pojawi się w Krakowie. Koncert w stolicy "Kraka" to wydarzenie na które artysta z zespołem przylatuje specjalnie z zagranicy. Jest to rekompensata za odwołany z przyczyn zdrowotnych koncert, który miał mieć miejsce 11 listopada bieżącego roku.

 

 

Organizatorzy koncertu dołożyli jednak wszelkich starań, aby dla fanów Fisha z tej części Polski końcówka roku była piękna. I chociaż nie udało się zrealizować ponownej daty w Bielsku Białej, to dla większości fanów, położona w Krakowie - o 100 km. dalej lokalizacja nie stała się barierą by zobaczyć swojego idola na żywo.

Fish z repertuarem Misplaced Childhood

19.12.2015 - Klub Studio - Kraków

godzina:19.00

 

Mając na uwadze poniższą genezę tegorocznej trasy - 19 grudnia w Krakowie będzie pięknie i progresywnie!

Fish jesienią tego roku wyruszył w europejską trasę z okazji 30 lecia swojej najważniejszej płyty nagranej z Marillion Misplaced Childhood. Niestety wirus jaki dopadł Fisha i część zespołu nie pozwolił mu dokończyć polskiej części europejskiego tournee. Nie zagrał też kolejnych 2 koncertów w Niemczech. Jednak będąc w Bielsku – Białej wyszedł do ponad tysięcznej widowni, przeprosił za swój stan zdrowia i obiecał, że ten koncert zagra dla polskich fanów w grudniu. Zaśpiewa 19.12.2015r. w Klubie Studio w Krakowie i to już naprawdę ostatnia okazja do wysłuchania na żywo całego Misplaced Childhood w oryginalnym wykonaniu. Oficjalnie trasa kończy się kilka dni wcześniej na rodzinnej ziemi Fisha w Glasgow… 

 

www.cinepro.pl
Współpracujemy z: