Kruk wystąpi w Pszczynie !!!

Kruk

W Pszczycie trwa realizacja projektu ministerialnego. Zakończenie zaplanowane jest na 28 czerwca. Już dzisiaj ogłaszamy... że gwiazdą główną Gali Finałowej została formacja KRUK !!!

 

 

Cinematographer Productions wraz z Miejsko - Powiatową Biblioteką Publiczną w Pszczynie z wielką radością ogłaszają, że gwiazdą główną Gali Finałowej – „Święta Biblioteki” został jeden z najlepszych polskich, hard rockowych zespołów – formacja KRUK.

 

 


Prezes Zarządu Cinematographer Productions – Mirosław Kozik potwierdza doniesienia dotyczące występu Kruka w Pszczynie:            

Formacja Kruk  w Pszczynie

„Z ogromną radością mogę potwierdzić występ formacji KRUK w Pszczynie. To wielka satysfakcja gościć gwiazdę, takiego formatu w małym mieście. Kruk, to nasza flagowa hard rockowa marka, najwyższego kalibru. Niezwykła skromność, niesamowite umiejętności, niebanalny warsztat, zadziwiająca ekspresja i to coś, co sprawia, że ich występy porywają pokolenia. Podkreślam to w sposób dosadny, zważywszy na młodego ducha zespołu, jednocześnie zahartowanego przed największymi duszami rockowego świata muzycznego! Dzielić scenę z takimi jak Deep Purple, Carlos Santana, Whitesnake, UFO, Paul Rodgers, Thin Lizzy, Saxon – do dorobek o którym marzy większość nie tylko polskich artystów… „

 

 

 

Kruk wystąpi w Pszczynie 28 czerwca 2015r podczas gali podsumowującej projekt ministerialny „Promocja czytelnictwa i Biblioteki w Pszczynie”.

W tym dniu w Pszczynie odbędzie się szereg imprez i wydarzeń promujących czytelnictwo i Bibliotekę. Koncerty, wystawy, parady bohaterów książkowych i wiele innych. Syntetyczny opis projektu dostępny jest pod linkiem:

http://cinepro.pl/article/id/565
 


Projekt  współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2015.

 
Współpracujemy z: