Muzyczne zakończenie roku.

TSA

Dwa niesamowite koncerty, dzień po dniu i niesamowicie odmienna atmosfera. Sprawiliśmy, że Śląsk i stolica podbeskidzia doznały prawdziwego rockowego odlotu na koniec roku !!!

 

20 i  21 grudnia legenda polskiej sceny hard rockowej zakończyła mijający rok potężną dawką muzyki. Stężenie TSA w tym obszarze zadowoliło wszystkich fanów rodzimej kapeli.

Ikona rocka zagrała dzień po dniu - w Pszczynie i w Bielsku Białej. Były to jednak całkowicie odmienne koncerty. 20 grudnia zespół wystapił w akustycznej scenerii w zielonej stolicy Śląska - Pszczynie. Przed siedzącą widownią muzycy zagrali z ograniczoną ilością prądu. Przed wydarzeniem Burmistrz Pszczyny - Dariusz Skrobol wręczył odznaczenia w Dziedzinie Kultury. Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane w całości.

Dla wszystkich którzy poczuli niedosyt po pszczyńskim widowisku i końcówkę roku zechcieli spędzić w atmosferze rocka z najwyższej półki, Cinematographer Productions przygotował propozycję elektrycznej odsłony TSA. Już w dniu następnym - 21 grudnia kapela wystąpiła w pełni okazałej - elektrycznej krasie w położonym niespełna 20 km dlalej od Pszczyny - Bielsku Białej.

Oba wydarzenia zyskały miano "Muzycznego zakończenia roku". Patronami medialnymi byli między innymi Antyradio, Dziennik Zachodni, Rock Cafe, pless.pl, Gazeta Pszczyńska, Metal Mundus, Mały Leksykon Wielkich Zespołów, Kino Kosmos, Pszczyńsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna i wielu innych.


 

 

 

Prezes Zarządu Cinematographer Productions - Mirosław Kozik w jednym z wywiadów relacjonował:

TSA to rodzima kapela, bez której trudno wyobrazić sobie losy, oraz obraz obecnej muzyki rockowej. Charaktery muzyków, artystyczny wyraz, teksty i niesamowicie odważna muzyka, sprawiały, że utwory TSA nadawały sens życia w trudnych czasach. Były lekiem na szarą rzeczywistość a ich ponadczasowy charakter nadal mocno oddziałuje na rzesze fanów.
Warto dodać, że na koncertach kultowego już TSA, ścierają się pokolenia i charaktery, dla których nie ma barier wiekowych czy światopoglądowych. Czyni to ich występy na żywo niesamowitym przeżyciem.
Koncerty, które odbędą się 20 grudnia w Pszczyńskim Centrum Kultury oraz 21 grudnia w bielskim Klubie Klimat zyskały już miano nadzwyczaj wyjątkowych. Akustyczna odsłona, jakiej nigdy nie słyszano w Pszczynie - mieście będącym zielonymi płucami śląska, to wydarzenie zasługujące na miano kolejnej perły księżnej Daisy. Wszystko po to, by już kolejnego dnia, w położonym o 20 kilometrów dalej Bielsku zakończyć 2014 rok dawką potężnego, rockowego brzmienia.
Każdego, kto kocha muzykę, uwielbia rock z najwyższej półki i chce zobaczyć się z mistrzami akustyczno-rockowej ceremonii zapraszamy na koncerty TSA!

Warto dodać, że Cinematographer Productions organizowało koncert TSA nie pierwszy raz. Zarząd wspomina, że ostatnio spotkaliśmy się z zespołem na rewelacyjnym koncercie w kwietniu tego roku w Klubie Chacharnia w Czechowicach Dziedzicach.

 

Jedyne i prawdzie TSA - w oryginalnym składzie, wciąż z młodzieńczą ekspresją i powalającą charyzmą, tylko z Cinematographer Productions !!!

 
Współpracujemy z: