Bars & Melody informacje koncertowe !!!

Bars & Melody powracają do Polski. Ukochany przez młodzież zespół wystąpi już w kwietniu i maju w naszym kraju. Bilety trafią do sprzedaży w piątek 7 grudnia.

Jethro Tull - informacje koncertowe !!!

Jethro Tull - 50 Anniversary Tour Poland. Prezentujemy najważniejsze informacje związane z koncertami.

Uriah Heep - magia, rock i potężna siła instrumentarium !!!

Już 14 września do rąk fanów na całym świecie trafi 25 studyjny album formacji Uriah Heep. Prekursorzy heavy metalu zabiorą nas w potężną w doznania podróż z milionem dźwięków, emocji i barwnych melodii !

Michael Schenker Fest na jedynym koncercie w Polsce

13 listopada w łódzkim klubie Wytwórnia zagra Michael Schenker – legendarny gitarzysta UFO i MSG. Wraz z zespołem Michael Schenker Fest promował będzie świetnie przyjęty, nowy album – „Resurrection”.

Ian Anderson & Jethro Tull – 50th Anniversary Tour !!!

Ponadczasowa formacja i legendarny, szalony flecista. Trasa obchodów 50-lecia Jethro Tull obejmie 3 koncerty w Polsce !!! Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek – 23.03.2018 o godzinie 12.00.

Wishbone Ash - rozpiski czasowe polskiego tournee

Poland Open Road Tour 2018 - startujemy. Legendarny Andy Powell i jego ponadczasowy Wishbone Ash po raz kolejny wracają z niesamowitym show. 

I Pszczyński Festiwal Nauki

I Pszczyński Festiwal Nuki dobiegł końca. Prezentujemy podsumowanie wydarzenia.

Pszczyński Konkurs Chemiczny

23 lutego w ramach Pszczyńskiego Festiwalu Nauki w I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie odbył się I Pszyński Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół średnich.

World Tour 2018

Nic tak fenomenalnie nie potrafi łączyć pokoleń, zacierać granic i łamać barykad, jak muzyka rockowych gigantów i jej przekaz - który podrużuje z nami z dekady na dekadę...

12345678910 >>
Współpracujemy z: